Z przyjemnością zapewnimy całodniową animacje na twoim evencie.
Zapraszamy do kontaktu!


Eventy i imprezy tematyczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Doskonale odnajdujemy się podczas imprez kameralnych, jaki i wielkich plenerów.

Zawodowi aktorzy i animatorzy, profesjonalni muzycy, pełni energii tancerze, kreatywni plastycy, precyzyjni konferansjerzy, zaskakujący magicy czy niezwykli szczudlarze zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół naszego przedsięwzięcia.

Organizujemy eventy na terenie całej Polski. Byliśmy już na zamku w Kazimierzu Dolnym, na deptaku w Ciechocinku czy też na gorącej plaży w Mielnie. Współpracowaliśmy m.in. z Teatrem Średniowiecznym na zamku w Malborku. Wiemy, że wyjątkowe animacje, nietuzinkowe konkursy, pomysłowe strefy plastyczne, zawsze uśmiech na twarzy artystów to gwarancja udanej zabawy dla całej rodziny.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze zorganizowany event to przede wszystkim odpowiednio dobrany motyw przewodni, muzyka i atrakcje. Dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych konkursów.

Nasze propozycje eventów tematycznych:
– Wyprawa z Panem Kleksem
– Dziki Zachód
– Przystań Kapitana Szprota
– Między nami Ekoludkami
– Olimpiada Sportowa
– W Krainie Czarów
– Skrzacik Galancik i Przyjaciele
– W Świecie Faraona
– Zaczarowany Dywan

Nie musimy jednak ograniczać się do jednego tematu! Dzięki wspaniałej załodze Kapitana Szprota, możemy odwiedzić kilka różnorodnych wysp – i  to wszystko podczas jednej, całodniowej imprezy.

Wystarczy dać nam „zielone światło” i pozwolić na odrobinę fantazji i wyobraźni!